Реал Мадрид и Виляреал играят при резултат 2:3 в мач от

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Виляреал 2:3, пълен обрат за жълтата подводница

Реал Мадрид и Виляреал играят при резултат 2:3 в мач от 28-ия кръг на Ла Лига. Пау Торес си означи автогол в 16-ата минута и даде задатък на домакините, само че Самуел Чуквуезе изравни в 39-ата минута. Винисиус Жуниор даде нов задатък на " лос бланкос " в 48-ата минута. Хосе Луис Моралес изравни още веднъж в 70-ата, а Чуквуезе направи обрата цялостен с втория си гол в 80-ата минута.

Шампионите поведоха в резултата в 16-ата минута, когато Винисиус Жуниор проби отляво  и по-късно направи паралелно подаване на метър пред голлинията. Пасът обаче се отби от тялото на Пау Торес и топката влезе в мрежата за 1:0.

Виляреал обаче изравни резултата в 39-ата минута, когато Джовани Ло Селсо освободи пространство за Самуел Чуквуезе, който получи в наказателното поле от аржентинеца, след което нигерийският флангови футболист преодоля Начо Фернандес и означи за 1:1.

Ето и съставите на двата отбора:

Реал Мадрид: Куртоа, Васкес, Рюдигер, Алаба, Начо, Асенсио, Чуамени, Себайос, Родриго, Бензема, Винисиус;

Виляреал : Рейна, Педраза, Торес, Манди, Фойт, Ло Селсо, Парехо, Тератс, Пино, Баена, Чукуезе;